Warkauden Seniorikerho Pro:n toimikunta 2022


Puheenjohtaja

Jouko Keistinen

p.0405037048

jouko.keistinen@outlook.com

Varapuheenjohtaja 

Vilho Miettinen

vilhoveikko@miettinen@gmail.com

Sihteeri

Pekka Kervola

pekka.kervola@gmail.com

Tiedottaja

Veli Majoinen 

veli.majoinen@gmail.com

Taloudenhoitaja

Reino Mustonen

reino.mustonen@pp.inet.fi

Jäsenet

Pirkko Peltola-Kauppinen /matkavastaava

pirkko.peltolakauppinen@gmail.com

Heikki Koponen  /huvitoimikunta                

  heikki.koponen@netti.fi

Seppo Raak   /yhteydet kaupungin liikuntatoimeen

 seppo.raak@luukku.com

Kari Nieminen   /huvitoimikunta,projektit 

kari.nieminen@ppw.inet.fi

Keijo Turunen   /jumppakirjuri

 keksa.turunen@gmail.com



Toiminnan tarkastajat

Pertti Kinnunen ja Veli Majoinen